Comunitatea TequilaX

Bun venit in comunitatea TequilaX
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Cerere

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Expertu
Expertu

Rank:
Mesaje : 1
Bani pe Mana: : 2
Multumiri primite : 0
Data de inscriere : 13/05/2013
Cerere                         Empty
MesajSubiect: Cerere Cerere                         EmptyLun Mai 13 2013, 06:07

Nume: Sandel ,Sandu
Varsta: 27
Rang actual: membru
Rang dorit: Fondator
Y!M Adress: sandelruncan@yahoo.com
Cu ce ne poti ajuta : Pai am vazut comunitatea .
-Si am un mic plan (normal daca am gradul) Eu am "relatii" cu multi detinatori de comunitati mari si pot face niste parteneriate (asta e 1)
2.Cred ca o sa vina multi utizilatori si daca sunt multi o sa creem grupul V.I.P
3.Daca sunt asa multi unii o sa vrea sa aibe acces fara sal merite asa ca o sa punem V.I.P pe plata (constand pretul la ce vrea acces platitorul)
4.Daca strangem multi bani ei vor merge la bayatstylat si va cumpara un domeniu ca sa fim si noi buni sa nu avem forum gratuit ca pe asta gratuit nu prea vin multi
5.Cu forum bun (platit) e mai sigur ;pt ca asta gratuit se sparge(hackeraste) foarte usor; si o sa vina mai multi playeri pt c ala forumurile platite apar mai in fata la google daca cumva cineva cauta ceva resursa cs 1.6 ,etc..
6. O sa devenim o comunitate mare in vreun an o sa fim foarte cunoscuti TEQUILA COMUNITY! Very Happy

-Asta pot face eu ! Inainte sa dati rapid T/C respins sau T/C acceptat ganditiva bine ca cu forumul trebuie sa gandesti la fiecare miscare facuta Very Happy
-Am mai avut si eu comunitati dar erau vechi acuma 3 ani eram si eu interesat de astea si acuma imi place sa dezvolt alte comunitati prin experientele mele anterioare cu forumurile
-As deschide iar o comunitate dar dureaza mult pana se va dezvolta si voi scaote profit ( $ ) din asta si acuma lucrez la "hacking" pe bani sparg forumuri de alea mari pt 50-100 lei si le iau toate ftp ,bbk,etc.. si le dau platitorului pt a se folosie de ele si as dezvolta comunitatea,site-u,blogul,blogul.
Sus In jos
Dozer
Fondator
Dozer

Rank: Fondator
Mesaje : 121
Bani pe Mana: : 163
Multumiri primite : 2
Data de inscriere : 01/05/2013
Cerere                         Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Cerere                         EmptyLun Mai 13 2013, 09:52

salz
Sus In jos
Mihaita
Fondator
Mihaita

Rank: Fondator
Mesaje : 500
Bani pe Mana: : 1545
Multumiri primite : 5
Data de inscriere : 29/03/2013
Varsta : 26
Localizare : Vanatori
Cerere                         Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Cerere                         EmptyMar Mai 14 2013, 10:06

pa ew
Sus In jos
https://tequila.forum.st
Continut sponsorizat

Rank:
Cerere                         Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Cerere                         Empty

Sus In jos

Cerere

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cerere GM by HSG
t Cerere GM
t Cerere UP
t Cerere GM vLc
t Cerere GM ;GA
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea TequilaX :: Tequila © Administratie :: Cerere Staff-